Contact FoodUp! Brabant

Een idee is het allerbeste begin. Als je ondersteuning zoekt om jouw plan te toetsen, een stap verder te brengen of je bent op zoek naar specifieke contact personen of expertise, dan horen we graag je verhaal.
Het team van FoodUp! Brabant kijkt vervolgens waar ingangen liggen om jouw idee voor gezond, eerlijk en lekker voedsel naar een hoger niveau te tillen.

Initiatieven staan zelden op zichzelf. Een koppeling met andere organisaties of ondernemers maakt het sterker. Vraagt het idee om verbinding dan zullen we die samen in het netwerk van FoodUp (en daarbuiten) zoeken. Vraagt een idee om een verdere concretisering, een businessplan of bijvoorbeeld een testfase dan kijken we naar een langer traject. We stellen onze ervaring en onze netwerken graag beschikbaar!

Algemeen: info@foodupbrabant.nl en @foodupbrabant

 

Meer informatie? Neem contact op met:

Marcel Webster – mwebster@brabant.nl/ 06 – 55 68 69 67/ Communicatie & strategie, onderwijs (Foodlabbrabant), Transitie-arena

Wim Coenraadts – wim@foodupbrabant.nl / 06 – 51 24 57 34/ Public relations & marketing, strategie & positionering, nieuwe bedrijvigheid

 

 

Het team

Biopic-Marcel-Webster-01 Marcel Webster

mwebster@brabant.nl

06 55 68 69 67

Communicatie & strategie, onderwijs (Foodlabbrabant), trends, sociale innovatie

Biopic-Wim-Coenraadts-01 Wim Coenraadts

wim@foodupbrabant.nl

06 51 24 57 34

Public relations & marketing, strategie & positionering, nieuwe bedrijvigheid

Biopic-Tineke-Laarhoven-Bom-01 Tineke Laarhoven – Bom

tlaarhoven@brabant.nl

06 18 30 33 48

Strategie, teamleider

Biopic-Ellen-Tenbult-01 Ellen Tenbült

atenbult@brabant.nl

06 18 30 34 09

Landbouw Innovatie Campus, Agri meets Design, Food Heroes

Biopic-Alfred-van-Mameren-01 Alfred van Mameren

bvmameren@brabant.nl

06 55 68 65 38

Vernieuwend agrofood en toerisme, regio Noord-Oost Brabant

Biopic-Max-van-Velzen-01 Max van Velzen

cvvelzen@brabant.nl

Stagiair Foodgame

Biopic-Kirsty-van-Galen-01 Kirsty van Galen

kvgalen@brabant.nl

Stagiaire omgevingsbewust handelen agrarische adviseurs (HAS Hogeschool)

Biopic-Freya-Nap-01 Freya Nap

fnap@brabant.nl

Afstuderen marketingcommunicatie (opleiding communicatie, Fontys Hogeschool)

Biopic-Simone-Berkelmans-01 Simone Berkelmans

sberkelmans@brabant.nl

Afstuderen gedragsverandering door communicatie (Hogeschool Arnhem en Nijmegen)

Biopic-Hans-van-Dommelen-01 Hans van Dommelen

hvdommelen@brabant.nl

06 18 30 32 83

Voedseltransities op lokaal niveau

Biopic-Loes-Mooren-01 Loes Mooren

lmooren@brabant.nl

06 55 6866 25

Snoertseplak

Biopic-Pieter-de-Boer-01 Pieter de Boer

pdboer@brabant.nl

06 52 79 40 15

Agri meets design, Innovatie Internationalisering

Biopic-Anco-Sneep-01 Anco Sneep

csneep@brabant.nl

06 53 17 01 03

Innovatie agrofood, adviseur ondernemers, Translab

Biopic-Cindy-Hagenstein-01 Cindy Hagenstein

c.hagenstein@oss.nl

0412 -6299 11

Kansen in de Keten Oss

Biopic-Cary-van-Gemert-01 Cary van Gemert

cvgemert@brabant.nl

06 52 78 36 07

Projectondersteuner

Biopic-Jack-van-Dijck-01 Jack van Dijck

JvanDijck@odbn.nl

06 10 96 90 83

Voedseltransities op lokaal niveau

Biopic-Marjo-Baeten-01 Marjo Baeten

M.Baeten@has.nl

088 69 23 36 24

HAS, onderwijs

Biopic-Veerle-Slegers-01 Veerle Slegers

vs@comunicamos.nl

Transitie onderwijs en voedsel

Biopic-Paul-van-Enckevort-01 Paul van Enckevort

pvenckevort@brabant.nl

06 52 78 35 24

Landbouw Innovatie Brabant